Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Litho |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie lithografie van Alain Bonnefoit. Het werk is mooi van kleur en in goede staat en heeft fraai aflopende randen
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Starttijd | 11-2-2024 om 13:06 |
Eindtijd | 25-2-2024 om 21:36 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |