Alain Renoux - Originele handgesigneerde kleuren litho

Alain Renoux - Originele handgesigneerde kleuren litho  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Alain Renoux

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Alain Renoux
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie lithografie van Alain Renoux.

Handgenummerd en handgesigneerd met potlood in een oplage van 175 stuks.

Formaat: 76 x 56 cm.

Werk is in goede staat, nooit ingelijst geweest.

Alain Renoux

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items

Dit item is verkocht voor 11,00

Starttijd:20-09-2014 om 20:19
Eindtijd:04-10-2014 om 20:19

Biedingen (6):

francisrobert
4 okt. / 13:08
€ 11
pinkie46
3 okt. / 19:24
€ 9
joopschuite
3 okt. / 04:22
€ 7
Haagskunsthuis
30 sep. / 20:07
€ 5
lvansteen
30 sep. / 20:07
€ 3
Haagskunsthuis
23 sep. / 20:29
€ 1