Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets - Verkocht

Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!
Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!Albert Baertsoen, Oud Zeeuwse straatje, Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Albert Baertsoen (1866-1922)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Albert Baertsoen

Voorstelling van een oud zeeuws straatje

Losbladig, beeldmaat 35x35, bladmaat 69x49

Getiteld in potlood l.o. 'Middelburg', niet gesigneerd

Afgebeeld in oeuvrecatalogus Baertsoen

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-02-2018 om 11:46
Eindtijd:07-03-2018 om 13:46
Biedingen (2)
Katrien62
07 mrt. / 10:21
€ 35
85S
05 mrt. / 10:20
€ 30