Albert Bitran - En équilibre - Verkocht

Albert Bitran - En équilibre kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Albert Bitran - En équilibre kopen? Bied vanaf 50!Albert Bitran - En équilibre kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  nielsg

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Albert Bitran (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst86 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
in goede staat litho.
nummer 20 van 80

Albert Bitran (1929)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  nielsg

Lid sinds 2020
1 verkochte items
70 cm
86 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-06-2020 om 20:37
Eindtijd:17-06-2020 om 21:46
Biedingen (7)
wigroe
16 jun. / 17:41
€ 100
Garage
13 jun. / 11:15
€ 90
wigroe
13 jun. / 08:56
€ 80
Garage
13 jun. / 08:56
€ 75
Garage
12 jun. / 22:47
€ 70
wigroe
12 jun. / 22:40
€ 60
Garage
10 jun. / 16:06
€ 50