Albert De Roover - Molengezicht

Albert De Roover - Molengezicht kopen? Bied vanaf 200!
Albert De Roover - Molengezicht kopen? Bied vanaf 200!Albert De Roover - Molengezicht kopen? Bied vanaf 200!Albert De Roover - Molengezicht kopen? Bied vanaf 200!Albert De Roover - Molengezicht kopen? Bied vanaf 200!Albert De Roover - Molengezicht kopen? Bied vanaf 200!
  • Albert De Roover (1892-1978)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1920
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst45 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Molen aan hoeve uit midden 20ste eeuw, mooi ingelijst en afgewerkt met goudkleurige handgemaakte lijst,  gezien de ouderdom in prima staat.  Steeds met respect behandeld.
 Dit schilderij betreft een molengezicht van de Belgische kunstschilder Albert De Roover of volluit Jean Albert de Roover Boom 23 augustus 1892 -  Borgerhout, 13 januari 1978, hij schilderde bloemen, landschappen en portretten. Hij was de oudere broer van Carlo de Roover die ook kunstschilder was.  Hij begon zijn carriere met het schilderen van expressionisische beelden van steenfabrieken en arbeiders . De landschappen van de Rupelstreek waren aijn favoriete thema naast portretten en stillevens.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België

Albert De Roover (1892-1978)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  ElenaC
Lid sinds 2022
0 verkochte items
45 cm
45 cm
40 cm
34 cm
Starttijd22-3-2022 om 17:45
Eindtijd25-3-2022 om 19:32
Openingsbod € 200
ObjectlocatieSint-Niklaas,  België