Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. - Verkocht

Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!

Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!Albert De Vos - Olieverf op paneel, Portret visser – Ingelijst, 47 x 40 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Albert De Vos (1868-1950)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van de Belgische kunstenaar Albert De Vos (1868-1950).
    -Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend.
    -Ingelijst in de originele goudkleurige houten lijst.
    Afmetingen: Lijst, 47 x 40 x 4,5 cm. Paneel, 36 x 30 cm. Beeld, 34,5 x 28 cm.
    Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:
    Albert Isidore De Vos (Oostakker, 1868 – Gent, 1950) was een Belgische kunstschilder.
    Albert De Vos was voornamelijk marineschilder: zeeën, havens, staketsels, vissersvaartuigen en vissersfiguren. Hij hield van de zee en het vissersleven en trok vaak mee op nachtelijke visvangsten.
    Zijn stijl was een mengstijl van realisme en impressionisme.
    Van 1921 tot 1926 had hij een atelier in de Lange Steenstraat 8 in Gent; vanaf 1927 tot zeker na 1934 in de Korte Kalversteeg 1 in het Patershol in Gent. Het Patershol kende toen een concentratie aan beeldende kunstenaars.
    In 1905 en 1907 hield hij individuele tentoonstellingen in de Gentse Cercle Artistique et Littéraire. In februari 1934 had hij een individuele tentoonstelling in de Zaal Taets in Gent.
    Hij tekende zijn werken doorgaans “Alb. Is. De Vos” met een liggend streepje onder de laatste vier letters van zijn familienaam.
    -Literatuur: Eemans 1979 , vol. 1, p. 178 ; Piron 1999 , vol. 1, p. 453.

    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het schilderij  kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 40,00

Albert De Vos (1868-1950)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
40 cm
47 cm
30 cm
36 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd6-2-2023 om 0:02
Eindtijd20-2-2023 om 22:25
Biedingen (15)