Albert Embrechts - 1 van de 4 seizoenen

Albert Embrechts - 1 van de 4 seizoenen kopen? Bied vanaf 300!
  • Albert Embrechts (1914-1997)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 23 cm (h x b)
Lijst35.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
1 van de 4 seizoenen.
Worden enkel samen verkocht.

1 van de 4 seizoenen door A. Embrechts.

Albert Embrechts (1914-1997)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  YvesS

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
29.5 cm
35.5 cm
23 cm
29 cm
Starttijd:25-01-2023 om 21:03
Eindtijd:08-02-2023 om 22:52
Openingsbod € 300
ObjectlocatieOudsbergen,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie