Albert Hemelman - Boerderij met put - ets - Verkocht

Albert Hemelman - Boerderij met put - ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Albert Hemelman - Boerderij met put - ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Hemelman - Boerderij met put - ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Hemelman - Boerderij met put - ets kopen? Bied vanaf 50!Albert Hemelman - Boerderij met put - ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KoenKool

Lid sinds 2017
33 verkochte items
  • Albert Hemelman (1883-1951)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van een boerderij met put gemaakt door Albert Hemelman.

Conditie:
Goed, papier glooit licht, residu van een klein stickertje in de marge. Op verso lichte beschadigingen aan het papier.

Albert Hemelman (1883-1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KoenKool

Lid sinds 2017
33 verkochte items
34 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-04-2019 om 02:39
Eindtijd:11-05-2019 om 19:00
53Kunstliefhebber
11 mei / 11:02
€ 50