* Zeer fraaie ets van de bekende Nederlandse kunstenaar Albert Roelofs * Passe-partoutmaat: 61 x 46 cm. Papiermaat : 42 x 36,5 cm. Beeldmaat : 30,5 x 24,5 cm. * In potlood van links naar rechts genummerd en gesigneerd: 9/100 - Albert Roelofs * Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Goed
Rand rondom het beeld ietwat vergeeld door voormalige inlijsting. Goed ingelijst met passe-partout is hier weinig tot niets meer van te zien. Verder in de randen van het papier wat vlekken, ontstaan bij het drukken, welke met passe-partout niet meer zichtbaar zijn. De afdruk zelf is in uitstekende staat.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00