Albert Servaes--de lijkwade

Albert Servaes--de lijkwade kopen? Bied vanaf 1!

Albert Servaes--de lijkwade

Verkoopprijs: € 25,00

Albert Servaes--de lijkwade kopen? Bied vanaf 1!Albert Servaes--de lijkwade kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
231 verkochte items
  • Albert Servaes (1883-1966)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:     Albert Servaes

Techniek:        Litho

Jaar:              1912 (in de prent)

Gesigneerd:     in de plaat

Titel:               de lijkwade

Afmetingen     34 x 34 in lijst

Beeld:            24 x 24 cm

Ingelijst

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:19-05-2017 om 22:19
Eindtijd:26-05-2017 om 22:19

Biedingen (7):

leoniel
25 mei / 08:18
€ 25
Rikv
25 mei / 08:18
€ 20
leoniel
24 mei / 14:48
€ 14
Rikv
24 mei / 14:32
€ 12
leoniel
24 mei / 14:31
€ 10
Rikv
24 mei / 14:31
€ 10
leoniel
24 mei / 10:53
€ 1