Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton.

Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton. kopen? Bied vanaf 400!
Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton. kopen? Bied vanaf 400!Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton. kopen? Bied vanaf 400!Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton. kopen? Bied vanaf 400!Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton. kopen? Bied vanaf 400!Albert Sirtaire, Avondsfeer te Watermaal-Bosvoorde, pastel op karton. kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Dieterniel

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Albert Sirtaine (1869-1959)
TypeTekening / Aquarel

Afmetingen : 98cm x 87cm (kader) - 70cm x 78cm (werk)

Vergulde lijst met glas.

Dit werk was tot 1987 in familiebezit : de erven van Sirtaire.

Heel mooie conditie.

Albert Sirtaine (1869-1959)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Dieterniel

Lid sinds 2018
verkochte items
Starttijd:01-05-2018 om 10:20
Eindtijd:08-05-2018 om 10:20
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieHoboken, België