Albert Torringa - Zomertijd

Albert Torringa - Zomertijd kopen? Bied vanaf 40!
Albert Torringa - Zomertijd kopen? Bied vanaf 40!Albert Torringa - Zomertijd kopen? Bied vanaf 40!Albert Torringa - Zomertijd kopen? Bied vanaf 40!Albert Torringa - Zomertijd kopen? Bied vanaf 40!Albert Torringa - Zomertijd kopen? Bied vanaf 40!
  • Albert Torringa (1886-1963)
Jaartal1955
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtwerk in een mooie lijst
Albert Torringa de schilder uit Haarlem overleden te Bloemendaal was stukadoor en heeft zich het schilderen eigen gemaakt
Mooi en royaal opgezet deels met paletmes in mooie heldere kleuren
In goede staat
Olieverf op linnen
Afmetingen totaal met lijst
50 x 60 cm

Het werk wordt goed verpakt bij verzending met track en tracé Veel plezier met bieden

Eigen collectie

Albert Torringa (1886-1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Hoed

Lid sinds 2021
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:25-01-2023 om 23:34
Eindtijd:08-02-2023 om 22:26
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenhuizen ,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa