Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014
Gemma M.C. Wingen - Theseus met de amazonekoningin Antiope Delphi
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Willem Jansz. Blaeu - **Prijs Verlaagd** Brabantia Ducatus 1635
Een prachtig kunstwerk (portretschilderij) van de kunstenaar Albert van DALSUM (Amstelveen1889 - Harenkarspel 1971). Niet gelijst. Zonder signatuur. Dit kunstwerk komt rechtstreeks uit de nalatenschap van Albert van DALSUM. Afmetingen board: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie ook de foto's). Het kunstwerk wordt GRATIS (binnen Nederland) verzonden. De verzendkosten voor Belgie zijn verlaagd. Afhalen is echter ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/dalsum. De authenticiteit wordt voor 100% gegarandeerd door de verkoper.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 21-4-2017 om 0:20 |
Eindtijd | 3-5-2017 om 0:30 |