Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180

Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180 kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180 kopen? Bied vanaf 49!Albert Zavaro -'Les trois cavalier' - kleurenlitho, gesigneerd, oplage 180 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Meerkoet

120 verkochte items
  • Albert Zavaro (1925)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurenlithografie van Albert Zavaro.

handgesigneerd en genummerd 93/180
papier Arches
in mint condition
afmetingen blad 57,0 x 76,0 cm
afmetingen beeld 49,5 x 64,5 cm

Dit item is verkocht voor 49,00

Starttijd:26-09-2014 om 08:33
Eindtijd:03-10-2014 om 08:38

Delimar
3 okt. / 08:28
€ 49