Albert Zwartjes - Frans grachtenbeeld

Albert Zwartjes - Frans grachtenbeeld kopen? Bied vanaf 350!
Albert Zwartjes - Frans grachtenbeeld kopen? Bied vanaf 350!Albert Zwartjes - Frans grachtenbeeld kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  danielc

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Albert Zwartjes (1902-1976)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
DragerJapans Papier
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
Lijst54 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van een frans grachtenbeeld

Albert Zwartjes (1902-1976)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  danielc

Lid sinds 2020
verkochte items
64 cm
54 cm
47 cm
33 cm
Starttijd:17-08-2020 om 16:40
Eindtijd:30-08-2020 om 19:30
Openingsbod€ 350
ObjectlocatieBrussel, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie