Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jaartal | 2013 |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 20 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi werk van de Spaanse schilder Albert Biesok uit 2013. Gesigneerd op verso met ouvre boek.
Conditie | |
Conditie | Goed |
In het beeld zijn hele kleine pluisjes te zien. Deze vezels zitten achter de vernislaag. QQRON | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 14-8-2018 om 11:51 |
Eindtijd | 5-11-2018 om 8:42 |