Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I"

Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
  • Alberto Giacometti (1901-1966)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1962
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
ALBERTO GIACOMETTI (Borgonovo 1901 – 1966 Chur).

"Bouquet dans une cruche I"
 Lithografie voor “Kronenhalle 1862-1922"
1962.
Gesigneerd in de steen
editie van 400 ex
BFK Rives 30 x 24cm.
Kornfeld II, 373, II. – Nicht bei Lust/Wofsy.

Alberto Giacometti (1901-1966)

Zwitsers ZwitsersItaliaans ItaliaansFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Mu123

Lid sinds 2020
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
24 cm
30 cm
Starttijd:04-12-2022 om 21:37
Eindtijd:13-12-2022 om 22:31
Openingsbod € 395
ObjectlocatieOudsbergen,  België
VerzendingWereldwijd