Albertus Gerhard Hulshoff Pol - C3805-34 - Bootjes op de plas bij Loosdrecht

Albertus Gerhard Hulshoff Pol - C3805-34 - Bootjes op de plas bij Loosdrecht kopen? Bied vanaf 50!
Albertus Gerhard Hulshoff Pol - C3805-34 - Bootjes op de plas bij Loosdrecht kopen? Bied vanaf 50!Albertus Gerhard Hulshoff Pol - C3805-34 - Bootjes op de plas bij Loosdrecht kopen? Bied vanaf 50!Albertus Gerhard Hulshoff Pol - C3805-34 - Bootjes op de plas bij Loosdrecht kopen? Bied vanaf 50!
  • Albertus Gerhard Hulshoff Pol (1883-1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
DragerKarton
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59.5 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hulshoff Pol, bootjes op de plas bij Loosdrecht, houtskool op karton, l.o. gesign., 59,5x79, niet ingelijst.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Papier wat vergeeld, wat krassen over de voorstelling, oppervlaktevuil.

Albertus Gerhard Hulshoff Pol (1883-1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1250 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
79 cm
59.5 cm
Starttijd:26-07-2019 om 12:40
Eindtijd:08-08-2019 om 19:50
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier