Albertus Willem Wijkniet - Oost-poort Delft 1927

Albertus Willem Wijkniet - Oost-poort Delft 1927 kopen? Bied vanaf 75!
Albertus Willem Wijkniet - Oost-poort Delft 1927 kopen? Bied vanaf 75!Albertus Willem Wijkniet - Oost-poort Delft 1927 kopen? Bied vanaf 75!Albertus Willem Wijkniet - Oost-poort Delft 1927 kopen? Bied vanaf 75!Albertus Willem Wijkniet - Oost-poort Delft 1927 kopen? Bied vanaf 75!
  • Albertus Willem Wijkniet (1894-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1927
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
Lijst75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze houtsnede uit 1927 is rechtsboven met de hand gesigneerd en genummerd 256. Verder is de linosnede ook nog in linksonder gesigneerd en gedateerd. Het werk zit nog in de originele houten lijst met origineel passe-partout.

Het werk is nog in goede staat heeft alleen wat bruine verkleuringen in de lucht (zie hiervoor de laatste foto).

Albertus Willem Wijkniet (1894-1973)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
60 cm
75 cm
42 cm
55 cm
Sluit over 3d 5u 30m 41s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:25-01-2023 om 14:59
Eindtijd:03-02-2023 om 22:40