Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Ton Etman - liggend naakt in felle kleuren / naakt in grijstinten op de achterzijde
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE STEEPLE CHASE
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
Uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250 euro.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 9-2-2017 om 20:14 |
Eindtijd | 23-2-2017 om 20:14 |