Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
120 cm x 160 cm.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Starttijd | 12-12-2015 om 20:02 |
Eindtijd | 19-12-2015 om 20:02 |