Aldert Mantje - Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut - Verkocht

Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut  kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Aldert Mantje (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later

Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.

Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.

Verzendkosten:

Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België, kosten voor de koper, afhankelijk van km's.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.

Aldert MANTJE (Velsen 1954)

Aldert Mantje (1954)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Gobli
0 verkochte items

Starttijd18-9-2013 om 12:56
Eindtijd2-10-2013 om 12:56