Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Verzendkosten:
Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België, kosten voor de koper, afhankelijk van km's.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Aldert MANTJE (Velsen 1954)
Starttijd | 18-9-2013 om 12:56 |
Eindtijd | 2-10-2013 om 12:56 |