Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk CITYGIRL Handgesigneerd
Gerrit de Vries - Vliegende Architect
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aldert Mantje - 3 kleuren Zeefdruk - Nachtwacht 2 ½ minuut later
Prachtige 3 Kleuren zeefdruk; jaar van uitgave 2005
160 cm x 120 cm.
NU ZEER VOORDELIG INGEZET!
Gesigneerd: Ja
Oplage: 30
Ingelijst: Nee
Herkomst: Uitgebracht in de Precious Prints serie.
Verzendkosten:
Bezorging is mogelijk binnen Nederland en België met een koerier. Kosten zijn 40 euro binnen NL.
(Muv de Eilanden, Zeeuws Vlaanderen, Groningen en Friesland). Voor deze gebieden en België, prijs op aanvraag.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen.
Starttijd | 10-4-2013 om 15:47 |
Eindtijd | 24-4-2013 om 15:47 |