Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Aldert Mantje (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
Lijst84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/45
Aldert MANTJE (Velsen-Zuid 1954)

Aldert Mantje (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  peter-dijkstra

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
104 cm
84 cm
76 cm
56.5 cm
Starttijd:13-09-2022 om 16:31
Eindtijd:27-09-2022 om 22:14
Openingsbod € 150
Objectlocatieden haag,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie