Aldo Rossi: Ets. Abitazioni su un fiume

Aldo Rossi: Ets. Abitazioni su un fiume kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Aldo Rossi: Ets. Abitazioni su un fiume kopen? Bied vanaf 150!Aldo Rossi: Ets. Abitazioni su un fiume kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (272)
  • Aldo Rossi (1931-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Erg mooie en unieke ets van Aldo Rossi. Aldo Rossi geldt als een van de meest belangrijke designers en architecten van de vorige eeuw. Ook zijn grafische werk wordt zeer goed gewaardeerd en werd geëxposeerd in verschillende vooraanstaande galerieën en musea

Het werk kan eventueel ook zonder lijst vezonden worden voor 10 euro, al is werk wel erg mooi ingelijst.

Titel: Abitazioni su un fiume
Jaartal: 1994
Oplage: V/XXX

Afmetingen beeld: 26 cm x 15 cm (inclusief lijst 58 cm x 42 cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd.
Materiaal: Ets op geschept papier
Ingelijst:  Ja, mooi

Conditie:
In zeer goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan niet worden verzonden.  Afhalen in Amsterdam-ZO tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Bezorging is mogelijk voor 40 euro binnen NL (Muv De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam-ZO, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:22-04-2013 om 13:31
Eindtijd:06-05-2013 om 13:31