Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's

Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's kopen? Bied vanaf 60!Alechinsky, derriere le miroir 240 met prachtige litho's kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Pierre Alechinsky (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Pierre Alechinsky. deze uitgave van het beroemde franse kunstblad 'le derriere le miroir' is in zijn geheel gewijd aan het werk van Alechinsky. Het resultaat is een aantal prachtige litho's in de voor Alechinsky bekende stijl. Zie de foto's.

Titel:  DLM 240
Jaartal: 1981
Afmetingen: 38cm x 56cm (3 x) en 38 x 28 cm (2 x)
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend

verzendkosten: 7,50 standaard of 9,00 aangetekend

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:29-04-2013 om 09:21
Eindtijd:09-05-2013 om 09:21

Strechgel
9 mei / 09:16
€ 60