Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 - Verkocht

Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!
Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!Alejandro Teves – Gesigneerde artprint – Anto – Ingelijst - 2009 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mooie gesigneerde artprint van de Argentijnse kunstenaar Alejandro Teves, naar een olieverfschilderij van de kunstenaar uit 2009.

Handgesigneerd en gedateerd met potlood. Ook drukgesigneerd.

Ingelijst in een houten lijst met een passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 72 x 72. Beeld, 50 x 50 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat. Het passe-partout heeft in de rechterbovenhoek een vochtvlekje.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Geboren in Argentinië en sinds 2009 ook werkzaam geweest in Nederland.

(o.a. via de organisatie ‘Paint a Future’,  een initiatief van Hetty van der Linden. Zij vraagt kinderen in achterstandssituaties hun toekomstdromen te schilderen. Van deze kindertekeningen worden door haar en nog 100 internationale kunstenaars schilderijen gemaakt, met het doel door middel van de verkoop de kinderdromen waar te maken. ABN AMRO steunt Paint a Future en stelde in 2011 door middel van een donatie het Jeroen Bosch Ziekenhuis in de gelegenheid om een aantal werken uit te zoeken.  De kunstcommissie van het JBZ koos o.a. voo twee werken van Alejandro Teves. De kunstwerken waren door de Argentijnse ambassade beschikbaar gesteld.)

Titel: “Anto”, staat geschreven rechtsboven in het werk.

Kunstenaar: Alejandro Teves

Techniek: Artprint / giclee.

Jaartal:  2009.

Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met een passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Met potlood rechtsonder. Drukgesigneerd linksonder.

Oplage: Onbekend.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kwetsbaarheid van de glasplaat!

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 14,00 euro.

Naar België: 25,00 euro verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84 )

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:25-06-2015 om 20:08
Eindtijd:04-07-2015 om 22:18
Biedingen (6)
17758
04 jul. / 22:06
€ 10
johjoh367
04 jul. / 06:26
€ 8
HerBern
04 jul. / 06:25
€ 6
johjoh367
04 jul. / 06:25
€ 5
HerBern
04 jul. / 00:30
€ 3
ADamsma
01 jul. / 18:38
€ 1