Alessandro Mendini: Pentekening, Colonna quadro vaso mobile - ingelijst

Alessandro Mendini: Pentekening, Colonna quadro vaso mobile - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 250,00

Alessandro Mendini: Pentekening, Colonna quadro vaso mobile - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Alessandro Mendini: Pentekening, Colonna quadro vaso mobile - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Alessandro Mendini (1931)
TypeTekening / Aquarel

Zeer mooie en bijzondere pentekening van Alessandro Mendini. Mendini is als ontwerper vele jaren toonaangevend geweest en heeft grote invloed gehad op de ontwikkeling van het Italiaans design. In Nederland is hij vooral bekend door zijn werk voor het Groninger museum. De tekening is mooi ingelijst

Titel: Colonna quadro vaso mobile
Jaartal: 1986
Afmetingen beeld:  29cm x  20,5cm (afmetingen lijst:  46cm x 36,5cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met pen
Ingelijst: Ja, kan direct aan de muur
Materiaal:   Ingekleurde pentekening op papier
Herkomst: Torch Gallery Amsterdam

Conditie:
In zeer goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden zonder lijst voor 10 euro in pakket/koker. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 250,00

Starttijd:20-03-2014 om 17:17
Eindtijd:31-03-2014 om 18:17

jpmr5503
22 mrt. / 16:02
€ 250