Alex Vermeulen Foto

Alex Vermeulen Foto kopen? Bied vanaf 1!

Alex Vermeulen Foto

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Alex Vermeulen (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Alex Vermeulen

Techniek; Foto

Titel; a wild romance about still life

Gesigneerd: ja

Jaartal; 1990 oplage: 24 ex

ingelijst met oranje passepartout

maten; 52 x 42 cm.

verzendkosten euro 8,50

Kan ook opgehaald worden

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:08-11-2013 om 13:21
Eindtijd:15-11-2013 om 13:21

Biedingen (4):

6452
15 nov. / 12:39
€ 10
5990
13 nov. / 00:38
€ 5
MediumLarge
13 nov. / 00:38
€ 5
5990
12 nov. / 22:59
€ 1