Alexander Calder - Affiche - lithografie - 1954- MOBILES

Alexander Calder - Affiche - lithografie - 1954- MOBILES kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Alexander Calder - Affiche - lithografie - 1954- MOBILES kopen? Bied vanaf 1!Alexander Calder - Affiche - lithografie - 1954- MOBILES kopen? Bied vanaf 1!Alexander Calder - Affiche - lithografie - 1954- MOBILES kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Affiche uitgegeven voor de expositie in Parijs in 1954

afmetingen: 66 x 45 cm
staat: Uitstekend

Wordt in koker verzonden
Regio Antwerpen gratis verzending

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:27-01-2017 om 18:34
Eindtijd:06-02-2017 om 18:34

Biedingen (8):

Paskunst31
6 feb. / 10:52
€ 31
Samjan
4 feb. / 14:35
€ 26
Paskunst31
4 feb. / 14:34
€ 21
Samjan
4 feb. / 14:34
€ 19
Paskunst31
29 jan. / 14:40
€ 17
wouwer
29 jan. / 14:39
€ 15
Paskunst31
29 jan. / 14:38
€ 15
wouwer
28 jan. / 19:38
€ 1