Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign

Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign kopen? Bied vanaf 40!Alexander Calder - Le Grenouille et Cie - in de steen gesign kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Alexander Calder

1898 - 1976

Le Grenouille et Cie

Affiche voor de tentoonstelling in de Gallery Pace / Columbus-Ohio

Kleurlitho uit 1971 op zwaar papier

In goede staat

afmetingen blad 63,5 x 81,5 cm

afmetingen beeld 57,0 x 78,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaald dan alleen 1x verzendkosten

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:11-11-2013 om 09:33
Eindtijd:19-11-2013 om 09:33

livino
19 nov. / 09:11
€ 40