Alexander Cornelis Sleeswijk - Wayerlandschap

Alexander Cornelis Sleeswijk - Wayerlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Cornelis Sleeswijk - Wayerlandschap kopen? Bied vanaf 75!Alexander Cornelis Sleeswijk - Wayerlandschap kopen? Bied vanaf 75!Alexander Cornelis Sleeswijk - Wayerlandschap kopen? Bied vanaf 75!Alexander Cornelis Sleeswijk - Wayerlandschap kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Lotus

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Alexander Cornelis Sleeswijk (1870-1945)
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
Lijst65 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Waterlandschap. Mooi kleurgebruik.

ConditieRedelijk

Barstjes in verf

Alexander Cornelis Sleeswijk (1870-1945)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Lotus

Lid sinds 2019
0 verkochte items
83 cm
65 cm
69 cm
49 cm

Starttijd:18-08-2019 om 11:59
Eindtijd:20-08-2019 om 17:24
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieTilburg, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie