Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd - Verkocht

Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!
Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!Alexander Lopatkin (1922-1996) -olieverf op doek 1971, verso gesigneerd kopen? Bied vanaf 179!
  • Ongespecificeerd

Alexander Lopatkin (1922-1996).

Plasgezicht met roeiboot.

Olieverf op doek - 1971 - verso gesigneerd.

Afmetinge lijst: 92cm x 180cm.

Gezien het formaat van het kunstwerk prefereer ik afhalen in Maarssen of aflevering tegen een kilometer vergoeding van 0.35c/km. Verzending kan in overleg.

Over hemzelf:

Alexander Lopatkin was a Soviet painter of genre scenes and landscapes. He lived and worked in Moscow. During his years of study he occasionally visited Karelia, the Baltic countries, High north, Baikal and also central asia and crimea. Lopatkin saw his artistic credo in depicting “the fascinating magic of the ordinary life”.

His works can be found in the museums of the Russian Federation and in private collections in Russia, England, Germany and America.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 179,00
Starttijd:11-01-2015 om 11:02
Eindtijd:25-01-2015 om 11:07
Bugatti10
25 jan. / 11:01
€ 179