Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857.

Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!
  • Alexander Schaepkens (1815-1899)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 14 cm (h x b)
Lijst32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Oude prent van Alexander Schaepkens - Magasin a poudres - Wycker Kruittoren Maastricht.
Lithografie in eenvoudige houten lijst.
Formaat incl.: 23 x 32 cm, litho 14 x 21 cm.
Gesigneerd in de plaat, ca. 1857.
Conditie: litho zelf is in goede staat, erom heen wel wat vochtplekken (zie foto).
ConditieRedelijk

Vochtplekken buiten de prent

Alexander Schaepkens (1815-1899)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
23 cm
32 cm
14 cm
21 cm
Starttijd:15-09-2022 om 15:23
Eindtijd:21-09-2022 om 19:06
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa