Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Larry Zox - "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Periode | 2000 t/m Heden |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Het paneel is als nieuw. De lijst is eenvoudig. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Ruinen, Nederland |
Starttijd | 25-6-2021 om 9:17 |
Eindtijd | 4-7-2021 om 22:54 |