Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde

Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!
Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!Alexander Vogels - Olieverf op doek, Dierenmasker in blauw (Zeer groot, zeldzaam) Hoge waarde kopen? Bied vanaf 319!
  • Alexander Vogels (1952)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen120 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Dierenmasker in blauw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen doek: 120 cm x 150 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (linksonder en verso)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, maar bevestigd op spieraam met ophangsysteem
Conditie: In zeer goede staat, slechts in de uiterste hoeken zeer lichte slijtage

Alexander Vogels (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
150 cm
120 cm
Starttijd:16-01-2023 om 11:05
Eindtijd:25-01-2023 om 21:03
Openingsbod € 319
Op dit item is reeds een aftersale bod uitgebracht. Indien dit bod door de verkoper wordt afgewezen, kunt u opnieuw een aftersale bod uitbrengen
ObjectlocatieAlmere Stad,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier