FA. (1)

Alfons Van Meirvenne - portret jong meisje

Alfons Van Meirvenne - portret jong meisje kopen? Bied vanaf 90!
Alfons Van Meirvenne - portret jong meisje kopen? Bied vanaf 90!Alfons Van Meirvenne - portret jong meisje kopen? Bied vanaf 90!Alfons Van Meirvenne - portret jong meisje kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Tomvanroy4

Lid sinds 2021
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Alfons Van Meirvenne (1932)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
Lijst40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi portret van een jong meisje.

Een mooi portret van een jonge vrouw.

Alfons Van Meirvenne (1932)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Tomvanroy4

Lid sinds 2021
11 verkochte items
32 cm
40 cm
23 cm
31 cm
Starttijd:06-05-2022 om 09:05
Eindtijd:13-05-2022 om 21:20
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieBeveren, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie