Alfred Bastien - Les Cavaliers - Verkocht

Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!
Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!Alfred Bastien - Les Cavaliers kopen? Bied vanaf 150!
  • Alfred Bastien (1873-1955)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 36 cm (h x b)
Lijst35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Op de achterzijde een ondertekende verklaring van zijn weduwe . Alice Bastien-Johns

Schitterend werk van ruiters van de cavalerie in vol ornaat begin vorige eeuw.

Hij was student aan de Academie van Gent onder leiding van de dierenschilder Jean Delvin en in 1891 aan de Academie van Brussel onder Jan Frans Portaels. Hij vervolgde zijn studies aan de "École nationale supérieure des beaux-arts" in Parijs, waar hij kennis maakte met de schilderijen van Gustave Courbet en Eugène Delacroix, maar ook met de nieuwe kunststroming met werken van de impressionisten. Net als zij, richtte hij zich op lichteffecten en ontwikkelde hij een zacht luminisme in zijn aquarellen van landschappen, stillevens en portretten.

Bastien huwde in 1928 opnieuw, ditmaal met de Engelse verpleegster Alice Johns, bijgenaamd Johnnie, die hij had leren kennen aan het front

Zowel paneel als lijst verkeren in goede conditie

Alfred Bastien (1873-1955)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Bertvee
FA. (4)

Lid sinds 2017
106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
50 cm
35 cm
36 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-07-2021 om 16:52
Eindtijd:09-08-2021 om 08:55
Floris63
09 aug. / 08:38
€ 135