Alfred Löb - ets - Zittende vrouw met bontjas - Verkocht

Alfred Löb - ets - Zittende vrouw met bontjas kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Alfred Löb - ets - Zittende vrouw met bontjas kopen? Bied vanaf 40!Alfred Löb - ets - Zittende vrouw met bontjas kopen? Bied vanaf 40!Alfred Löb - ets - Zittende vrouw met bontjas kopen? Bied vanaf 40!Alfred Löb - ets - Zittende vrouw met bontjas kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Alfred Lob (1883-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets uit 1931. Potlood gesigneerd rechtsonder.

"eigen druk" linksonder. In de plaat gesigneerd en gedateerd linksonder.

Beeldmaat 36,5 x 26 cm. Bladmaat 52 x 39,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-11-2017 om 17:19
Eindtijd:02-12-2017 om 19:19
frans08
29 nov. / 16:48
€ 40