Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60

Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 59,00

Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!Alfred Neste (1874-1969)-kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60 kopen? Bied vanaf 59!

Alfred van Neste

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Alfred van Neste
GesigneerdHandgesigneerd

Alfred Neste (Brugge 1874 - Ukkel 1969)
Ancienne Ecluse
Kleurenets, hand gesigneerd, getiteld en genummerd 60
Afmetingen: 67cm x 37cm
Status: Goed
Verzenden mogelijk
Over hemzelf:
Alfred Joseph Auguste Van Neste (Brugge 4 maart 1874 – Ukkel 1969) was een Belgisch kunstschilder, graveur, landschapschilder, illustrator en ontwerper van affiches en boekbanden.

Hij was een neef en leerling van Florimond Van Acker (1858-1940). Hij volgde een opleiding aan de kunstacadamies van Brugge en Antwerpen en werd daar later docent.

Hij schilderde pittoreske plekjes van Brugge en Antwerpen en deed dat ook in Bretagne en Venetië. Hij ontwierp afbeeldingen voor processies.

Hij werd de meest bekende afficheontwerper van Antwerpen en maakte ook ontwerpen voor postzegels , kostuums en boeken. Hij illustreerde het boek De Leeuw van Vlaanderen van Hendrik Conscience (1912) en ontwierp de boekbanden voor drie boeken van Guido Gezelle voor uitgever L.J. Veen in Amsterdam.

Alfred van Neste

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items

Dit item is verkocht voor 59,00

Starttijd:22-11-2014 om 16:43
Eindtijd:05-12-2014 om 16:43

Armando
5 dec. / 01:02
€ 59