Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE STEEPLE CHASE
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967
Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Origineel werk van Alfred Ost
Techniek: Oost-Indische inkt op papier
Titel: optocht in het dorp
Afmetingen werk: 35,5 cm x 27 cm
Handgesigneerd met monogram
Lijst is inbegrepen
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België |
Objectlocatie | Erpe, België |
Starttijd | 17-4-2017 om 12:46 |
Eindtijd | 21-4-2017 om 20:46 |