Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraai grafische werk Alfred van Neste (1874-1969). Gesigneerd door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. Ophalen met passe partout (erg oud en beschadigd) en verzenden zonder.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Is egaal verkleurd maar goed toonbaar. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-11-2023 om 10:51 |
Eindtijd | 10-12-2023 om 21:40 |