FA. (1)

Alfred van Neste: ets Maison Blanche

Alfred van Neste: ets Maison Blanche kopen? Bied vanaf 30!
Alfred van Neste: ets Maison Blanche kopen? Bied vanaf 30!Alfred van Neste: ets Maison Blanche kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  r54b

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Alfred van Neste (1874-1969)
GesigneerdHandgesigneerd

Lijst: 93x46

Ets: 60x40

Alfred van Neste (1874-1969)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  r54b

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Starttijd:09-05-2018 om 18:34
Eindtijd:23-05-2018 om 18:34
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieZutphen, Nederland