Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge

Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!
Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!Alfred van Neste - Maison Blanche - Brugge kopen? Bied vanaf 50!
  • Alfred van Neste (1874-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 64 cm (h x b)
Lijst55 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi, fors werk Alfred van Neste.

Rechtsonder gesigneerd en linksonder genummerd door de kunstenaar. Goede donkere lijst met goudkleurige binnenrand.

Werk kan worden opgehaald bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht of wordt bezorgd/verzonden na overleg.

Alfred van Neste (1874-1969)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  ErwinKoster

Lid sinds 2021
67 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
85 cm
55 cm
64 cm
34 cm
Starttijd:23-12-2022 om 11:35
Eindtijd:01-01-2023 om 22:38
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland