Alfred van Neste - stadspoort Brugge

Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!
Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!Alfred van Neste - stadspoort Brugge kopen? Bied vanaf 40!
  • Alfred van Neste (1874-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGravure
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit kavel bevat:

Een kleurenets
voorstellende: Stadsgezicht ( Poortje ) Brugge.
Gemaakt door: Alfred van Neste.
In fraaie kleuren uitgevoerd.
De buitenranden, ( buiten de afbeelding,  plaatrand om ), is geplakt op karton.
In goede conditie.

91/350

Ophalen in Medemblik of verzenden

Alfred van Neste (1874-1969)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Ton

18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
42 cm
33 cm
Sluit over 7d 3u 11m 30s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieMedemblik,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 16:33
Eindtijd:07-02-2023 om 22:07