Ali Golkar - Blue Serenade II

Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!
Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!
  • Ali Golkar (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 66 cm (h x b)
Lijst130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Moderne indrukwekkende kleurrijke zeefdruk inclusief lijst. Het werk is handgesigneerd en voorzien van oplagenummer 122/350.

Ali Golkar (1948)

IraansIraansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  wavdgaag

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
100 cm
130 cm
66 cm
95 cm
Sluit over 2d 1u 36m 27s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieHeerlen,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 18:51
Eindtijd:04-12-2022 om 15:26