Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst - Verkocht

Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Alie Kruse-Kolk
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Set van 2 ingelijste, kleurrijke prenten (offsetdruk) van Alie Kruse-Kolk (1945)
Formele uitgave titels zijn:
  • Sealife I  (vuurtoren)
  • Maritime III  (zeilboten)
Uitgaves van Art Line Holland BV
Met de hand gesigneerd.
In massieve ruw houten wissellijsten
De werken verkeren in prima staat en kunnen zo aan de muur
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Alie Kruse-Kolk (Enschede, 1945) had grote exposities in Hamburg, München en het Singer in Laren.
De werken verkeren in goede staat; de 'vuurtoren' heeft onderaan een vochtplekje, valt nauwelijks op. Zie foto's

Alie Kruse-Kolk

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
40.5 cm
50 cm
30 cm
40 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd23-5-2022 om 17:13
Eindtijd3-6-2022 om 19:26