Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst - Verkocht

Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Alie Kruse-Kolk - Sealife & Maritiem | offset - ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Alie Kruse-Kolk
TechniekOffset
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Set van 2 ingelijste, kleurrijke prenten (offsetdruk) van Alie Kruse-Kolk (1945)
Formele uitgave titels zijn:
  • Sealife I  (vuurtoren)
  • Maritime III  (zeilboten)
Uitgaves van Art Line Holland BV
Met de hand gesigneerd.
In massieve ruw houten wissellijsten
De werken verkeren in prima staat en kunnen zo aan de muur
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Alie Kruse-Kolk (Enschede, 1945) had grote exposities in Hamburg, München en het Singer in Laren.

De werken verkeren in goede staat; de 'vuurtoren' heeft onderaan een vochtplekje, valt nauwelijks op. Zie foto's

Alie Kruse-Kolk

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
209 verkochte items
40.5 cm
50 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 1,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-05-2022 om 17:13
Eindtijd:03-06-2022 om 19:26
PvdWaals
30 mei / 23:04
€ 1