Alie Kruse-Kolk - Wandelpad - Verkocht

Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!Alie Kruse-Kolk - Wandelpad kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Alie Kruse-Kolk
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
Lijst55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In goudkleurige lijst met donker passe-partout schilderij van een wandelpad in een kleurrijk landschap. Fris en aards

Alie Kruse-Kolk

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
45 cm
55 cm
28 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-04-2020 om 09:34
Eindtijd:10-07-2020 om 18:16
wigroe
10 jul. / 18:15
€ 45