Aline Thomassen: Aquarel en gouache, Zonder titel - Ingelijst

Aline Thomassen: Aquarel en gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 51,00

Aline Thomassen: Aquarel en gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Aline Thomassen: Aquarel en gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Aline Thomassen: Aquarel en gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Aline Thomassen (1964)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1994
Afmetingen lijst: 64,5 cm x 53,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Aquarel en gouache op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQOG

Dit item is verkocht voor 51,00

Starttijd:26-03-2018 om 12:27
Eindtijd:08-04-2018 om 12:27

Biedingen (3):

JL1984
8 apr. / 12:21
€ 51
MvG
8 apr. / 12:21
€ 50
MvG
6 apr. / 02:02
€ 35