Allen Jones - Gesigneerde LP-hoes, The Rebel Kind

Allen Jones - Gesigneerde LP-hoes, The Rebel Kind kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Allen Jones - Gesigneerde LP-hoes, The Rebel Kind kopen? Bied vanaf 1!Allen Jones - Gesigneerde LP-hoes, The Rebel Kind kopen? Bied vanaf 1!Allen Jones - Gesigneerde LP-hoes, The Rebel Kind kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37062 verkochte items
Alle items van deze verkoper (172)
  • Allen Jones (1937)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1983
TechniekMultimedia
Afmetingen31.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Offsetlithografie op dubbelzijdige platenhoes en platenlabel, met bijbehorende 12 '' vinylplaat. De hoes is door Allen Jones ontworpen en met de hand gesigneerd.

Verschillende artiesten – The Rebel Kind, 1983.

Label: Lolita – 5007

Allen Jones, is een Engelse kunstenaar, schilder en beeldhouwer wiens werk vaak elementen van erotica en forniphilia bevat. Geboren in 1937 in Southampton, studeerde Jones aan het Hornsey College of Art. Hij werd verbannen uit het Royal College of Art, waar hij met onder meer Hockney en Kitaj had gewerkt, en doceerde lithografie aan het Croydon College of Art
tussen 1961 en 1963. In 1964 verhuisde hij naar New York en in 1969 verworven zijn erotische sculpturen lovende kritieken, die de set van Kubricks film Clockwork Orange inspireerden (vaak verward als zijnde Jones 'werk).

ZZLP

Zeer goede staat. Lichte gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-05-2020 om 12:24
Eindtijd:31-05-2020 om 19:37

Biedingen (7):

Bombazijn
31 mei / 18:55
€ 20
ivandeverschr
21 mei / 11:02
€ 15
Slim
21 mei / 11:02
€ 12
Slim
15 mei / 21:08
€ 10
averleysen
15 mei / 21:08
€ 5
Slim
15 mei / 16:53
€ 3
nelleke1958
15 mei / 15:29
€ 1